برج های دوقلوی کیش |
9097
rtl,page-template-default,page,page-id-9097,translatepress-fa_IR,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

چشم انداز

چشم انداز برجهای دو قلوی کیش

نمای برجها بر اساس طرح شرکتQHC، معروف به “دیوار پرده سان”(Curtain Wall) ، ترکیبی از ورقهای کامپوزیت آلومینیومی با روکش PVDF و شیشه های انعکاسی دو جداره است. اجرای این طرح به شرکت “الغریر” که مجری نمای بلندترین برج مسکونی جهان می باشد، واگذار گردیده است. این طرح که از آخرین تکنولوژی ها و دانش فنی بهره می برد، بر اساس جدیدترین متدهای اجرای نماها و پانلهای پیش ساخته مدولار انجام می شود که از انعطاف پذیری و مقاومت بالا در برابر نیروهای ناشی از زلزله و باد بر خوردار است.

ویلاهای آسمانی

هریک از برجها ۲۴ طبقه و دارای ۳ بال است و در زمینی به مساحت۱۵ هزار متر مربع که ۱۲ هزار متر مربع آن به فضا های سبز با طراحی محیطی کم نظیر و دل انگیز اختصاص یافته است. آپارتمان های مدرن و دلنشین این برجها با مساحت های متفاوت از ۶۰ تا ۲۲۰ متر مربع شامل؛ یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه و هم چنین پنت هاوس های بی نظیر با مساحت ۴۴۰ متر مربع که آنها را “ویلا های آسمانی” عنوان داده ایم، با چشم اندازی گسترده و فرح بخش بالای دریا و جزیره، شکوه زندگی را تجسم می کنند.

برج های دوقلوی کیش، بلندترین ساختمان های مسکونی جزیره است که در نزدیک ترین فاصله با ساحل مرجانی، طراحی و بر استوارترین سازه مطابق با پیشرفته ترین استانداردهای جهانی بنا شده است.

به واسطه موقعیت مکانی ویژه این مجموعه مسکونی که در جنوب شرقی جزیره واقع شده، خورشید سحر انگیز و جادویی خلیج فارس همواره از برج های دوقلوی کیش طلوع می کند و ساکنان آنها را در کرانه مرجانی رنگارنگ جزیره، مسحور می سازد.

fa_IRفارسی