برج های دوقلوی کیش |
7661
rtl,page-template-default,page,page-id-7661,translatepress-fa_IR,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

ویژگی‌های معماری

ویلاهای آسمانی

هریک از برجها ۲۴ طبقه و دارای ۳ بال است و در زمینی به مساحت۱۵ هزار متر مربع که ۱۲ هزار متر مربع آن به فضا های سبز با طراحی محیطی کم نظیر و دل انگیز اختصاص یافته است. آپارتمان های مدرن و دلنشین این برجها با مساحت های متفاوت از ۶۰ تا ۲۲۰ متر مربع شامل؛ یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه و هم چنین پنت هاوس های بی نظیر با مساحت ۴۴۰ متر مربع که آنها را “ویلا های آسمانی” عنوان داده ایم، با چشم اندازی گسترده و فرح بخش بالای دریا و جزیره، شکوه زندگی را تجسم می کنند.

برج های دوقلوی کیش، بلندترین ساختمان های مسکونی جزیره است که در نزدیک ترین فاصله با ساحل مرجانی، طراحی و بر استوارترین سازه مطابق با پیشرفته ترین استانداردهای جهانی بنا شده است.

به واسطه موقعیت مکانی ویژه این مجموعه مسکونی که در جنوب شرقی جزیره واقع شده، خورشید سحر انگیز و جادویی خلیج فارس همواره از برج های دوقلوی کیش طلوع می کند و ساکنان آنها را در کرانه مرجانی رنگارنگ جزیره، مسحور می سازد.

لابی مرکزی برج های دوقلوی کیش

ورودی برج های دوقلوی کیش به گونه ای طراحی شده که با معماری بی همتای خود، فضایی زیبا و به یاد ماندنی را برای ساکنین و مهمانان فراهم می آورد. دردو طرف برج ها، محوطه ورودی در فضایی سبز و دل انگیز قرار دارد. یک سمت محوطه به ورودی لابی و پارکنیگ و طرف دیگر آن، به لابی و ساحل راه دارد. ورودی برج ها به گونه ای طراحی شده که ساکنان و مهمانان به راحتی و به شکل تشریفاتی از محوطه عبور کرده، وارد لابی شوند. فضای لابی، فضایی باز و بسیار شیک با مساحتی بیش از ۱۰۰۰ متر مربع است که شکوه و عظمت بنا را به نمایش می گذارد.

طراحان برج های دوقلوی کیش با بهره گیری از دانش و تجربیات متخصصان معماری و نیز استفاده از نظرات روانشناسان آشنا با مشکلات زندگی شهری، نعمت بهره برداری از موقعیت آب و هوای ممتاز کیش را دوچندان کرده اند، به طوری که نشستن در لابی مشرف به دریا و تماشای ساحل مرجانی نقره ای جزیره، آرامش بی نظیری را برای ساکنان و مهمانان برج های دوقلوی کیش به ارمغان می آورد.

شنا در ارتفاع

استخر روباز در طبقه ۱۸ هرکدام از برج های دوقلوی کیش، پدیده ای است نو با چشم اندازی باور نکردنی به آب های نیلگون خلیج فارس با کلیه امکانات پذیرایی و خدمات مورد نیاز.
ما به خوبی می دانیم که انتظار و درخواست خریداران محترم برج های دوقلوی کیش از سرویس های خدمات و نگهداری و امکانات رفاهی، در سطحی است که می توانیم همواره آسودگی خیال و آرامش مطلق آنان را فراهم آوریم.

دکوراسیون با طعم آرامش

خانه حریم شخصی و جای آرامش و آسایش است. زندگی روزمره ما به شدت تحت تأثیر فضای پیرامون ما بوده و تعیین کننده و جهت دهنده حرکات، رفتارها، واکنش ها و در نهایت مجموعه عمل ها و عکس العمل های ماست. زندگی پرمشغله امروزی، خانه را به یگانه محل امن برای آسودن تبدیل می کند که البته غیر از این هم نباید باشد. از هنر دکوراسیون مدرن و دلنشین می توان برای کنار گذاشتن افکار منفی و استرس زا، زندگی در زمان حال، قدر لحظه های زندگی را دانستن و رسیدن به کمال آرامش استفاده کرد.
طراحان برج های دوقلوی کیش یکی از مهمترین هدف های خود را، بهره مندی ساکنین از دکوراسیون زیبا و ایجاد محیطی دل انگیز و سرشار از زیبایی و آرامش می دانند.

خلق زیبایی کم نظیر

طراحی داخلی برج های دوقلوی کیش یکی از مزایای منحصر به فرد پروژه محسوب می شود که همواره مورد توجه خریداران و بازدیدکنندگان محترم قرار گرفته است. تمام تلاش ما بر این بوده است که با تدبیر کافی و کارشناسی تخصصی، هماهنگی لازم بین رنگ، فرم و طرح را ایجاد کرده تا ساکنان برج های دوقلوی کیش بتوانند یک زندگی آرام و شاد را تجربه کنند. در این پروژه، هماهنگی طراحی داخلی در سطح بسیار بالایی است، که این نشانگر اهمیت زیبایی طراحی داخلی برای سازندگان برج هاست. تنوع در امکانات تفریحی و رفاهی در فضای برج ها مانند: فضای سبز، کافی شاپ، رستوران های گوناگون، مهد کودک، سالن های ورزشی و … باعث می شود ساکنان در کمترین زمان از این امکانات بهره مند شده و آسایش همه جانبه ای داشته باشند. در طراحی داخلی برج های دوقلوی کیش، هماهنگی و بازی رنگ ها با یکدیگر توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

fa_IRفارسی