برج های دوقلوی کیش |
8198
rtl,page-template-default,page,page-id-8198,translatepress-fa_IR,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

پیام مدیریت

مجموعه مسکونی برج های دوقلوی کیش در جزیره زیبای کیش و در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس با هدف تأمین رفاه و جلب رضایت هموطنان عزیزمان در سال ۱۳۹۶ بهره برداری شد. اکنون مفتخریم که این مجموعه با به کارگیری حداکثر علم، زیبایی و تکنولوژی توانسته در راستای اهداف خود گام بردارد. امید است بتوانیم با یاری خداوند متعال خاطره ای دل انگیز در ذهن عزیزانی که مجموعه ما را برای اقامت و سکونت خود انتخاب می نمایند فراهم آوریم.

 

جامعه ای به موفقیت بیشتر دست می یابد که بتواند در قالب مجموعه ای از استعدادها و توانمندی ها و با برنامه ریزی دراز مدت برای مشکلات خود چاره اندیشی کند. در جوامع پیشرفته دنیا گروه های توانمند فکری و مالی بدون وابستگی به احزاب سیاسی و یا در نظر گرفتن مسیر عقیدتی خاصی و یا به نیت به کارگیری اقتصاد، بخشی از  مسئولیت پیشرفت کشورشان را به عهده گرفته اند و نتایج ثمر بخشی هم برای کشورشان و هم جامعه بشری به بار آورده اند. در همین راستا با گذشت از بخشی از دارایی خود و با میزان دانشی که در خود سراغ  داریم با همراهی جمعی از متخصصان کشورمان بنیادی پویا را پایه گذاری کردیم .صاحبان فکر و سرمایه در راهی که قدم برداشته ایم کاستی های فراوانی داریم، ولی امید است آینده درخشانی را در پیش داشته باشیم و قدر مسلم هر گونه کمک فکری و مالی در این راه بسیار با اهمیت است و از تمامی آن بهره خواهیم گرفت.

fa_IRفارسی